Resimleri göremiyorsanız lütfen tıklayınız
e-ucok

| Sayı: 3 | Nisan 2013 | www.ucok.com.tr
Bu sayıda;

Rusya'da "Çin Turizm Yılı"
Optik Işın Duman Dedektörleri
Kabin İçi FM200 Gazlı Söndürme Cihazları
Antalya 5M Migros Alışveriş Merkezi

e-ucok'un 3. sayısına hoşgeldiniz.
Bu on-line e-haberler değerli müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve dostlarımızı çeşitli konularda bilgilendirmek içindir.
Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen   ucok@ucok.com.tr adresiyle temas kurunuz.
Rusya'da "Çin Turizm Yılı"Rusya'da Çin Turizm Yılı etkinliği 22 Mart günü Moskova'da Kremlin Sarayı'nda gerçekleştirilen görkemli bir törenle başlatıldı. Rusya ziyaretinde bulunan Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping, Rusya Devlet başkanı Vladimir Putin'le birlikte törene katıldı.Haberin devamı için tıklayınız...
Optik Işın Duman DedektörleriOptik ışın duman dedektörü konusunda dünyanın önemli üretici firmalarından biri olan İngiliz "Fire Fighting Enterprises (FFE) Ltd" bölge satış müdürü Ben Williamson 22 Mart 2013 Cuma günü ÜÇOK İstanbul merkez ofisimizi ziyaret etti. Yapılan görüşmelerde yeni geliştirilen ürünler (kendinden lazerli ve motorlu tip dedektörler) ve FFE ile ÜÇOK - Türkiye ve Rusya pazarlarındaki satış stratejileri üzerinde duruldu.

Firmanın en popüler ürünü olan Fireray® 50R/100R serisi yansıtmalı tip optik ışın duman dedektörü, depolar, endüstriyel tesisler, üretim tesisleri, atriumu olan alışveriş merkezleri, eğlence merkezleri, camiler, kiliseler, müzeler ve enerji santralleri gibi yüksek, geniş ve açık alanlarda en ekonomik ve etkili korumayı sağlar.
Detaylı bilgi için tıklayınız...
Kabin İçi FM200 Gazlı Söndürme CihazlarıÇok uluslu TYCO grubunun elektronik cihazlar konusunda en önemli üretici firmalarından biri olan İngiliz "Control Equipment Ltd" firması kabin içi (elektrik panoları, elektronik cihaz panoları, kapalı tip enerji panoları vb.) gazlı söndürme sistemlerinde kullanmak üzere kompakt yangın söndürme panelleri üretmektedir. Çapraz zonlu ve gecikmeli gaz boşaltmalı özellikleri olan gazlı söndürme panelleri büyük bir oda veya salonun tamamını söndürmek yerine sadece yangın riski olan kabinlerin içine söndürücü gaz boşaltması yaparak yangına en etkili ve en ekonomik çözümü sunmaktadır. Bir üçüncü zon özelliği ile kabinlerin bulunduğu alanla sınırlı olmak üzere genel maksatlı diğer ihbar cihazlarını da sisteme ilave etmeyi mümkün kılmaktadır.
Detaylı bilgi için tıklayınız...
Antalya 5M Migros Alışveriş MerkeziHer yıl yerli ve yabancı milyonlarca turisti ağırlayan ülkenin gözbebeği Antalya ilimizde 2001 yılında açılışı yapılan alışveriş merkezi turizm gelirlerinin ve il genelindeki alışveriş gelirlerinin artışında önemli rol oynayan bir alışveriş merkezidir.

İngiliz "Apollo Fire Detectors Ltd" firmasının ürünü Apollo XP95 serisi analog adresli yangın ihbar cihazlarının kullanıldığı yangın ihbar ve alarm sistemi ve bu sistemle entegre olan yangın senaryosu ile tüm alışveriş merkezinin ve hipermarketin koruması başarıyla sağlanmaktadır. ÜÇOK, yurtiçinde ve yurtdışında, birçok ticari ve sınai tesislerin yanında büyük alışveriş merkezlerinde de yaptığı başarılı uygulamalarla değerli müşterilerinin T.S.E. Hizmet Yeterlilik Belgeli, sadık acil sistem temincisi, uygulayıcısı ve bakım-onarımcısıdır.
 
 
Bize ulaşın:
Bu e-posta bilgi amaçlı gönderilmiştir. Eğer firmamızdan e-posta almak istemiyorsanız lütfen ucok@ucok.com.tr adresine mesaj gönderiniz.

Üçok Teknolojik Sistemler Taahhüt Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.
Topçu İbrahim Sokak, No:21/4, 34752 Ataşehir, İstanbul, Türkiye
+90 (216) 574 06 72 - 73

© 2013 tüm hakları saklıdır.