Resimleri göremiyorsanız lütfen tıklayınız
e-ucok

| Sayı: 4 | Mayıs 2013 | www.ucok.com.tr
Bu sayıda;

Kuzey Kore Sınır Kasabasını Açıyor
Apollo Yangın İhbar Ürünleri Hayat Kurtarıyor
Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi
Fuar: Sodex Ankara 2013

e-ucok'un 4. sayısına hoşgeldiniz.
Bu on-line e-haberler değerli müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve dostlarımızı çeşitli konularda bilgilendirmek içindir.
Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen   ucok@ucok.com.tr adresiyle temas kurunuz.
Kuzey Kore Batılı Ziyaretçilerine Sınır Kasabasını AçıyorKuzey Kore'nin en büyük sınır kasabası olan Sinuiju açılıyor. Çin'in Dandong şehrinden bir nehir ile ayrılan ve Çinli turistler için popüler bir yer olan Sinuiju'ya Dandong'dan bir araba veya tren ile ulaşılabiliyor.
Haberin devamı için tıklayınız...
Apollo Yangın İhbar Ürünleri Hayat KurtarıyorApollo ürünleri ticari ve endüstriyel uygulamalar için yangın algılama çözümleri sunar. Apollo ürünleri hayat kurtarmak ve yangın riskine karşı mülkiyet haklarını korumak için tasarlanmıştır.

Apollo analog adresli ve konvansiyonel yangın algılama cihazları, yanısıra sirenler, görsel göstergeler ve yangın alarm butonları gibi yardımcı ürünler dahil olmak üzere çeşitli ürün grupları sunuyor. Apollo, dünya çapında 3.000'i aşan ürün onayları (sertifikalar) ile uluslararası kabul gören kalite ve çevre ödül belgelerine sahiptir.
Detaylı bilgi için tıklayınız...
Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi - Son tarih 1 Temmuz 20136331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun yönetmelikleri yayımlanmaya devam ediyor. Bu çerçevede, 6331 sayılı Kanunun 16 ncı, 17 nci, 18 inci ve 30 uncu maddeleri ile 3146 sayılı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanunun 2 nci ve 12 nci maddelerine dayanılarak hazırlanmış olan Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik, 15 Mayıs 2013 Tarihli ve 28648 Sayılı Resmî Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Buna bağlı olarak aynı konuda 4857 sayılı Kanuna istinaden 7/4/2004 tarihli ve 25426 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan ve şimdiye kadar yürürlükte kalan yönetmelik ise yürürlükten kaldırıldı.
Detaylı bilgi için tıklayınız...
Fuar: Sodex Ankara 2013Ankara'da 23-26 Mayıs 2013 tarihleri arasında ikinci kez gerçekleştirilecek olan Sodex Ankara Doğal Gaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı Ankara ve çevre illerden gelecek olan profesyonel ziyaretçileri ve kamu kurumlarından ilgili personelin ziyaretini bekleyecek.
Detaylı bilgi için tıklayınız...
 
 
Bize ulaşın:
Bu e-posta bilgi amaçlı gönderilmiştir. Eğer firmamızdan e-posta almak istemiyorsanız lütfen ucok@ucok.com.tr adresine mesaj gönderiniz.

Üçok Teknolojik Sistemler Taahhüt Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.
Topçu İbrahim Sokak, No:21/4, 34752 Ataşehir, İstanbul, Türkiye
+90 (216) 574 06 72 - 73

© 2013 tüm hakları saklıdır.