Resimleri göremiyorsanız lütfen tıklayınız
e-ucok

| Sayı: 5 | Haziran 2013 | www.ucok.com.tr
Bu sayıda;

Rusya'da Robot Cankurtaran
Yangın Alarm Kontrol Panelleri Teknolojisi
Gemi Kargo Ambarları için SDS-48
TerraCity Alışveriş Merkezi - Antalya

e-ucok'un 5. sayısına hoşgeldiniz.
Bu on-line e-haberler değerli müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve dostlarımızı çeşitli konularda bilgilendirmek içindir.
Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen   ucok@ucok.com.tr adresiyle temas kurunuz.
Rusya'da Robot CankurtaranRusya'daki İrkutsk Devlet Teknik Üniversitesi (İDTÜ) tarafından geliştirilen "Perevörtış" (iki taraflı) adlı robot; kaza, patlama veya doğal afetler sonucu oluşan enkazlarda arama-kurtarma, yangın söndürme, yük taşıma gibi önemli görevlerde kullanılabilecek. Perevörtış'ın testere, yangın söndürme ve diğer değiştirilebilir ekipmanlar ile donatılması planlanıyor. Bilim adamlarına göre "Perevörtış" adlı robotun maliyeti benzer cihazlara göre yüzde 40 daha düşük olacak.
Haberin devamı için tıklayınız...
Yangın Alarm Kontrol Panelleri Teknolojisi - Control Equipment LtdUluslararası yangın algılama ve alarm sektöründe TYCO Group şirketlerinden "Control Equipment Ltd" İngiltere'de önde gelen yangın alarm kontrol paneli üreticilerinden biridir.

Analog Adresli ve konvansiyonel tip yangın ihbar kontrol panelleri, gazlı ve sulu sistem söndürme kontrol panelleri ile en küçük işletmelerden en büyük endüstriyel tesislere kadar bütün ihtiyaçlara cevap verebilecek ürün yelpazesine sahiptir.

Detaylı bilgi için tıklayınız...
Gemi Kargo Ambarları için Duman Algılama Sistemi SDS-48Duman algılama sistemi SDS-48, bir defada 48 adet kargoya kadar algılama ve söndürme sistemi kontrolü yapabilmektedir. Gemi Kargo hacmının tamamından sürekli hava emilerek duman kontrolu yapılır ve yangın halinde havayı emen borular üzerinden tersine olarak kargo hacmına CO2 gazı boşaltılır. Duman algılama sistemi SDS-48 patlama korumalıdır. Yangın alarmları ve hataları uzaktan göstermesi için tekrarlayıcı panel kaptan köşküne monte edilebilir. Detaylı bilgi için tıklayınız...
TerraCity Alışveriş Merkezi - AntalyaAntalya TerraCity Alışveriş Merkezi, ulusal ve uluslararası marka ve mağaza karması ile Antalya'nın pırlantası ve aynı zamanda en büyük Alışveriş Merkezi ünvanına sahiptir.

ÜÇOK, uzun yıllardır bilgi ve tecrübesiyle alışveriş merkezlerinde sürdürdüğü başarılı bakım onarım işleri ile daima tercih edilen firma konumundadır.
 
 
Bize ulaşın:
Bu e-posta bilgi amaçlı gönderilmiştir. Eğer firmamızdan e-posta almak istemiyorsanız lütfen ucok@ucok.com.tr adresine mesaj gönderiniz.

Üçok Teknolojik Sistemler Taahhüt Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.
Topçu İbrahim Sokak, No:21/4, 34752 Ataşehir, İstanbul, Türkiye
+90 (216) 574 06 72 - 73

© 2013 tüm hakları saklıdır.