Resimleri göremiyorsanız lütfen tıklayınız
e-ucok

                       | Sayı: 2 | Mart 2013 | www.ucok.com.tr

Bu sayıda;

Türkiye'nin Lider Denizcilik Fuarı Europort İstanbul
Marine Onaylı Yangın İhbar Panelleri - T1200
Konvansiyonel Marine Onaylı Yangın İhbar Butonu
Toprak İlaç - Sakarya Üretim Tesisi


e-ucok'un 2. sayısına hoşgeldiniz.
Bu on-line e-haberler değerli müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve dostlarımızı çeşitli konularda bilgilendirmek içindir.
Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen   ucok@ucok.com.tr adresiyle temas kurunuz.
Exposhipping Europort İstanbul 2013 FuarıExposhipping-Europort İstanbul 12. Uluslararası Denizcilik Fuarı 20-23 Mart 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde İMEAK Deniz Ticaret Odası adına, NTSR Uluslararası Fuar ve Kongre Organizasyonları ve AHOY ROTTERDAM işbirliğiyle düzenleniyor.


Detaylı bilgi için tıklayınız...
Marine Onaylı Yangın İhbar Panelleri - T1200Deniz taşıtlarında kullanıma uygun T1200 model yangın ihbar panelleri dünyanın yetkin (MED, Lloyd's Register, NKK, RINA) onay kuruluşlarınca sertifikalandırılmıştır. Bu ürünler EN54-2 ve 4, SOLAS 74 ve Lloyds ENV2 zorunlu gereklerine göre test edilmiş ve onaylanmıştır.

Bu panellerin 4, 16 ve 32 zonlu, 24VDC, 110VAC ve 230VAC modelleri mevcuttur.

Detaylı bilgi için tıklayınız...
Apollo Konvansiyonel Marine Onaylı Yangın İhbar ButonuKonvansiyonel ve marine onaylı yangın ihbar butonu, deniz taşıtlarında zorunlu olan yangın algılama sistemlerinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Buton, EN54-11 ve Denizcilik Donanımı Direktifi 96/98/EC ile uyumlu olup hem kapalı hem açık ortamda kullanmak üzere dizayn edilmiş tipleri mevcuttur.

Aynı zamanda benzersiz bir 'tak ve çalıştır' montaj süresine sahiptir.
Detaylı bilgi için tıklayınız...
Toprak İlaç - Sakarya Üretim TesisiToprak İlaç, 1994 yılında faaliyete geçen Sakarya tesislerindeki tek vardiyada teorik 85 milyon kutu üretim kapasitesi, en son teknoloji ile donatılmış tümüyle bilgisayar kontrolündeki tesisiyle Türkiye'nin en modern ve en yüksek kapasiteye sahip ilaç fabrikasıdır.

Apollo ORBIS serisi konvansiyonel cihazların kullanıldığı yangın ihbar sistemi, idari ve ofis kısımlarında, üretim hatlarında kurulu bulunan zone gruplaması ile yangın algılama ve alarm sistemi başarıyla çalıştırılmaktadır.
2013 yılında da devam ediyoruz...
 
 
Bize ulaşın:
Bu e-posta bilgi amaçlı gönderilmiştir. Eğer firmamızdan e-posta almak istemiyorsanız lütfen ucok@ucok.com.tr adresine mesaj gönderiniz.

Üçok Teknolojik Sistemler Taahhüt Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.
Topçu İbrahim Sokak, No:21/4, 34752 Ataşehir, İstanbul, Türkiye
+90 (216) 574 06 72 - 73

© 2013 tüm hakları saklıdır.