Resimleri göremiyorsanız lütfen tıklayınız
e-ucok

            | Sayı: 1 | Şubat 2013 | www.ucok.com.tr

Bu sayıda;

Cruise Gemisinde Tahliye Tatbikatında Kaza
Marine Onaylı Ultraviyole Alev Dedektörü
KAREGE - İzmir Kojenerasyon Tesisi
MIPS MOSKOVA – Yangın ve Güvenlik Fuarı


e-ucok'un 1. sayısına hoşgeldiniz.
Bu on-line e-haberler değerli müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve dostlarımızı çeşitli konularda bilgilendirmek içindir.
Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen   ucok@ucok.com.tr adresiyle temas kurunuz.
Cruise Gemisinde Tahliye Tatbikatında Kaza - 5 Ölüİspanya'nın Kanarya adalarında DNV klaslı, Malta bayraklı bir Cruise gemisinde yolcuların tahliyesi tatbikatında kaza meydana geldi. Kazada 5 gemi personeli öldü, 2 personel yaralandı.

Tatbikatın bir parçası olarak cankurtaran botlarından biri suya indirilirken botu tutan halatlardan biri koptu ve bot yüksekten suya düştü.Kazada gemide bulunan 1498 yolcudan hiçbiri yaralanmadı.

Haber kaynağı: CNN
Marine Onaylı Ultraviyole Alev DedektörüApollo Marine S65 serisi dedektör tabanına monte edilebilen Ultraviyole Alev Dedektörü, alevli yangınların meydana gelebileceği tamamen kapalı alanlarda kullanılmak üzere dizayn edilmiş bir üründür.

Alev dedektörü yanma sırasında ortaya çıkan alevlerin yaydığı ultraviyole radyasyona karşı hassastır. Sadece ultraviyole radyasyonu ile çalışmasından dolayı alev dedektörü sigara çakmağının mavi gaz alevini dahi algılar.

Daha fazlası için tıklayınız
KAREGE - İzmir Kojenerasyon Tesisi2003 yılında İzmir Kemalpaşa'da 44.34 MW lık doğalgaz kojenerasyon tesisi serbest üretici olarak faaliyete başlamıştır. Tesis, Kemalpaşa Organize Sanayi içinde bulunan sanayi tesislerinin elektrik enerjisini ve kojenerasyondan elde ettiği buharın satışını yapmaktadır.

Apollo XP95 serisi analog adresli cihazların kullanıldığı yangın ihbar sistemi, gaz dağıtım noktalarında kullanılan doğalgaz dedektörleri ve üretim hatlarında kurulu bulunan tüm makineleri izleyen alev dedektörleri ile komple bir yangın algılama ve alarm sistemi başarıyla çalıştırılmaktadır.
2013 yılında da devam ediyoruz...
MIPS MOSKOVA – Yangın ve Güvenlik FuarıRusya'nın en büyük yangın ve güvenlik fuarı olan MIPS Moskova bu yıl 15-18 Nisan tarihleri arasında Moskova'da düzenlenecektir.

ÜÇOK olarak 1990 yılından bugüne kadar RUSYA ve birçok yabancı ülkede yüzün üzerinde yangın ve güvenlik sistem projeleri başarıyla kurulmuş, yetkili makamlara onaylatılmıştır. Yurtdışında halen birçok yeni projemiz ve bakım hizmetlerimiz devam etmektedir.
Daha fazlası için www.mips.ru
 
 
Bize ulaşın:
Bu e-posta bilgi amaçlı gönderilmiştir. Eğer firmamızdan e-posta almak istemiyorsanız lütfen ucok@ucok.com.tr adresine mesaj gönderiniz.

Üçok Teknolojik Sistemler Taahhüt Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.
Topçu İbrahim Sokak, No:21/4, 34752 Ataşehir, İstanbul, Türkiye
+90 (216) 574 06 72 - 73

© 2013 tüm hakları saklıdır.