Resimleri göremiyorsanız lütfen tıklayınız
e-ucok

| Sayı: 8 | Eylül 2013 | www.ucok.com.tr
e-ucok'un 8. sayısına hoşgeldiniz.
Bu on-line e-haberler değerli müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve dostlarımızı çeşitli konularda bilgilendirmek içindir.
Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen   ucok@ucok.com.tr adresiyle temas kurunuz.
Bu sayıda;

Yangın, Acil Durum, Arama-Kurtarma Fuarı
Apollo XP95 ve Orbis Modellerinde I.S.
Denizde Yangın Alarm ve Kontrol Sistemleri
Erbil Gas Power Station (EGPS) Şantiyesi

 
22. Uluslararası Yangın ve Güvenlik Fuarı
ISAF Fuarı bu yıl 17. Kez düzenleniyor. 19-22 Eylül 2013 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan ISAF Fire, algılama ve uyarı sistemleri, yangın görüntüleme, engelleme, söndürme, kontrol sistemleri, acil durum ekipmanları, arama kurtarma çalışmaları gibi sektöre ilişkin çeşitli konulara yer verecek.
  Detaylı bilgi için tıklayınız...
Apollo XP95 ve Orbis Modellerinde Kendinden Emniyetli (IS) Dedektörler
Tehlikeli bölgeler genellikle petrol ve kimyasal mühendislik tesisleri; gaz, boya, solvent ve diğer uçucu maddelerin işlendiği ve depolandığı fabrikalardır. Bu alanlarda kullanılan elektrikli ekipmanlar sadece normal çalısma şartlarında değil arıza durumlarında da patlayıcı karışımları tetiklemeyecek şekilde tasarlanmalıdır. Bunu gerçekleştirmek için Apollo, XP95 ve Orbis modellerinde kendinden emniyetli (Intrinsic Safety) güvenli dedektörleri sunmaktadır.
Detaylı bilgi için tıklayınız...  
safetec ile Denizde Yangın Alarm ve Kontrol Sistemleri
Alarm ve kontrol sistemi ACS-1 farklı söndürme sistem tasarımları için kolayca uyum sağlar. Sistemin esnekliği nedeniyle, bölgesel uygulama sistemleri (FWBLAFFS), yağmurlama alarm sistemleri, makine dairesi koruma sistemleri ve yangın algılama sistemleri gibi çeşitli uygulamalar için bir alarm ve kontrol sistemidir.
  Sayfayı ziyaret için tıklayınız...
Erbil Gas Power Station (EGPS) Şantiyesi - Irak
Çekisan, ana şirketlere ait işlenmiş akaryakıt ürünlerini deniz tankerleri ile akaryakıt depolarına alır, ve yine ana şirketlerin bayii ve doğrudan müşterileri ile olan ticaretlerinin gereği olarak, depodaki ürünlerin kara tankerlerine dolumlarını sağlar.

ÜÇOK'un, Apollo XP95 serisi Exproof cihazlarını kullandığı yangın ihbar sistemi, numune odalarında, laboratuvarlarda ve dolum adalarında kontrol sağlamaktadır. Kendinden emniyetli bu cihazlar kıvılcımlara yol açmayacak kadar düşük akım değerlerinde çalışır.
2013 Yılında da devam ediyoruz...  
 
 
Bize ulaşın:
Bu e-posta bilgi amaçlı gönderilmiştir. Eğer firmamızdan e-posta almak istemiyorsanız lütfen ucok@ucok.com.tr adresine mesaj gönderiniz.

Üçok Teknolojik Sistemler Taahhüt Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.
Topçu İbrahim Sokak, No:21/4, 34752 Ataşehir, İstanbul, Türkiye
+90 (216) 574 06 72 - 73
© 2013 tüm hakları saklıdır.