Resimleri göremiyorsanız lütfen tıklayınız
e-ucok
Sayı: 16  |  Ekim 2014  |  www.ucok.com.tr
 
e-ucok'un 16. sayısına hoşgeldiniz.

Bu on-line e-haberler değerli müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve dostlarımızı çeşitli konularda bilgilendirmek içindir.

Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen ucok@ucok.com.tr adresiyle temas kurunuz.
Bu sayıda;
► Best Bina Elektroniği Fuarı
► Neden FireClass?
► FC501 Adreslenebilir Yangın Alarm Paneli
► FireClass Algılama Ürünleri
 
 
Best Bina Elektroniği Fuarı
16 Ekim - 19 Ekim tarihleri arasında Türkiye, İstanbul, Lütfi Kırdar Rumeli Fuar Ve Sergi Salonu ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Best Bina Elektroniği (Bina Elektrik, Elektronik, Mekanik ve Kontrol Sistemleri) Fuarı, uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.
   
 
 
Neden FireClass?
FireClass devrim yaratan yeni nesil yangın algılama sistemidir. FireClass, tamamı Avrupa'da dizayn edilip üretilen geniş yelpazedeki yüksek kaliteli ürünleriyle hem son kullanıcıya hem de yükleniciye çözümler sunmaktadır. Kurulumu kolay, hemen kullanıma hazırdır. Esnek ve güçlü dijital loop protokol çözümlerini en son teknolojiyle beraber bir paket olarak sunar.
   
 
 
FC501 Adresli Yangın Alarm Kontrol Paneli
Küçük fabrikalar, restoranlar, marketler, depolar, okullar ve oteller gibi küçük ölçekli uygulamalar için tercih edilebilir. Kurulumcularına zaman tasarrufu ve maliyet avantajı sağlayarak, kolay yapılandırılabilir ve beş dakikadan kısa bir sürede devreye alınır. 128 cihaza kadar programlanabilmektedir.
  ► Detaylı bilgi için tıklayınız...
 
 
FireClass Algılama Ürünleri
Yanlış alarmlara karşı direnç gösterme herhangi bir yangın algılama sistemi için çok önemlidir. FireClass Optik Duman Dedektörleri ve Çok Sensörlü Duman Dedektörleriyle Triple Sensors Dedektörleri yanlış alarmların engellenmesi için üstün bir hizmet sunar. "two-detectors-in-one" özelliğiyle değişik yanlış alarm azaltma stratejileri uygulanır. Gece/Gündüz modu sayesinde bina kapalı durumda olduğunda yanlış alarmlar azaltılır
  ► Detaylı bilgi için tıklayınız...

Önceki Sayı

Sonraki Sayı
 
 
Bize ulaşın:
Bu e-posta bilgi amaçlı gönderilmiştir. Eğer firmamızdan e-posta almak istemiyorsanız lütfen ucok@ucok.com.tr adresine mesaj gönderiniz.

Üçok Teknolojik Sistemler Taahhüt Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.
Topçu İbrahim Sokak, 21/4, 34752 Ataşehir, İstanbul, Türkiye
Tel: +90 (216) 574 06 72 - 73 | Faks: +90 (216) 574 06 70

1988 - 2014 © Tüm hakları saklıdır.