Resimleri göremiyorsanız lütfen tıklayınız
e-ucok

| Sayı: 11 | Aralık 2013 | www.ucok.com.tr
e-ucok'un 11. sayısına hoşgeldiniz.
Bu on-line e-haberler değerli müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve dostlarımızı çeşitli konularda bilgilendirmek içindir.
Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen   ucok@ucok.com.tr adresiyle temas kurunuz.
Bu sayıda;

Intersec 2014, Dubai
Yangın Algılamada Yeni Bir Sınıf
Gazlı Yangın Söndürme Sistemi
ÜÇOK Teknolojik Sistemler 25 Yaşında

 
Intersec 2014, Dubai
Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezinde 21/12/2013 - 19/01/2014 tarihleri arasında, güvenlik ve güvenlik endüstrisi için önde gelen uluslararası buluşma platformu olan Intersec, 16. kez ziyaretçileri ile buluşuyor.

Etkinlik HH Şeyh Mansur bin Muhammed bin Rashid Al Maktum himayesi altındadır. Tüm zamanların en büyük ziyaretçisini alan Intersec 2014'de, 1.100 'den fazla katılımcı yer alacaktır.
  Detaylı bilgi için tıklayınız...
FIRECLASS - Yangın Algılamada Yeni Bir Sınıf
Yangın algılama ürünlerinde yeni bir sınıftır. Avrupa'da tasarlanan ve üretilen tamamen onaylanmış kalite kapsamlı bir ürün yelpazesi içeren FireClass, hem son kullanıcı hem de yükleniciye hitap için tasarlanmıştır.

FireClass ekipman aralığı; dedektörler, sirenler, çağrı noktaları dahil yardımcı ekipmanlarının bir paketi ile konvansiyonel, adresli, gazlı söndürme kontrol panelleri içerir.
Detaylı bilgi için tıklayınız...  
FIRECLASS Prescient III - 3 Bölge Gazlı Yangın Söndürme Sistemi
FireClass tarafından üretilen konvansiyonel yangın panelleri yangın algılama aralığı parçasıdır. Yangın paneli iki telli RS485 seri veri üzerinden Durum Lambası Birimleri ile iletişim kurar.

Prescient III bir yangın alarm sistemi ve gaz yangın söndürme sistemi fonksiyonlarını bütünleştirir. Yangın ve gaz sistemi Prescient III, bir söndürme alanı ve yangın koşulları için bir non-söndürme alanı izler ve uygun bir sesli ve görsel uyarı verir. 1 ve 2 bölgelerinin yangın tespiti için kullanılan ve otomatik olarak söndürme ile gazı serbest bırakmak için kullanılabilir. Yardımcı bölge yalnızca bir alarm göstergesi sağlar. Prescient III elle de gaz söndürme salınımını başlatmak için bir olanak sağlar.
  Detaylı bilgi için tıklayınız...
ÜÇOK Teknolojik Sistemler 25 Yaşında
1988 yılında bir Limited Şirket olarak kurulan ÜÇOK, hem ticari ve hem de endüstriyel pazarlar için organizasyonunu; özel mühendislik, pazarlama ve satış, montaj ve bakım hizmetlerini gerçekleştirebilecek şekilde yapılandırmıştır.

Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. 2014 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle...
2013 Yılında sizlerle olmanın mutluluğunu yaşadık
 
 
Bize ulaşın:
Bu e-posta bilgi amaçlı gönderilmiştir. Eğer firmamızdan e-posta almak istemiyorsanız lütfen ucok@ucok.com.tr adresine mesaj gönderiniz.

Üçok Teknolojik Sistemler Taahhüt Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.
Topçu İbrahim Sokak, No:21/4, 34752 Ataşehir, İstanbul, Türkiye
+90 (216) 574 06 72 - 73
© 2013 tüm hakları saklıdır.